» Lambri
lambri  lambri kereste
Lambri kerestesi tüm ebat ve çeşitleri mevcuttur lambri fiyatları hakkında bilgi almak için ve sipariş vermek için bizi arayınız.Lambri özellikleri; Lambri,Sarıçam, Kızılçam ve Karaçamdan üretilmektedirler. Isıyı izole edebilmesi nedeniyle sağlıklı döşeme tipidirler. Ayrıca, yapılarda ses izolasyonu bakımından iyi özelliklere sahip olup, uzun ömürlü iç ve dış kaplamalardır. Duvar, pergole ve çatı alt yüzeyi kaplama malzemesi olarak kullanılır. Genellikle Rus Çıralı kerestesinden yapılmakla birlikte her keresteden olabilir.

Lambri Döşeme Ebatları :8-10-12 cm Genişlik | 100 - 400 cm Boy | 2,5 cm Kalınlık Genellikle tavan, duvar kaplamaları ve ara bölmelerde kullanılır. Ahşabın sıcaklığını yansıtır. Estetik bir görünüm sağlar. Bu ürün fırınlanmış olarak üç kalitede üretilmektedir. (extra, 1.Sınıf ve 2.Sınıf )

Lambri Çeşitleri

EXTRA LAMBRİ
1.SINIF LAMBRİ(birinci sınıf lambri)
2.SINIF LAMBRİ(ikinci sınıf lambri)
Duvar, pergole ve çatı alt yüzeyi kaplama malzemesi olarak kullanılır. Genellikle Rus Çıralı kerestesinden yapılmakla birlikte her keresteden olabilir. Genişlikleri 8'lik 10'luk ve 12'lik şeklinde üretilir.
 · Döviz & Piyasalar
USD0,00
EURO0,00
Altın0,00
İMKB 1000,00
 · Hava Durumu
Web Tasarım - SBB Reklam © 2010